Hrvatska

Zainteresirani ste za suradnju ili trebate detaljnije informacije, kontaktirajte nas izravno.
Hrvatska | APIS CENTAR d.o.o. k.d.
Iz Zagreba se opskrbljuje tržište Hrvatske, Slovenije, Kosova i Albanije, a iz Sarajeva tržište Bosne i Hercegovine, dok se iz Beograda brinemo o tržištima Srbije, Crne Gore i Makedonije
Mario Detmers
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: m.detmers@apis-centar.com

Direktor

APIS CENTAR

Goran Kunek
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
Kontakt mobitel: +385 91 4531 485
E-mail: g.kunek@apis-centar.com

Voditelj prodaje

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR

Nikola Barić
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
Kontakt mobitel: +385 91 4531 491
E-mail: n.baric@apis-centar.com

Voditelj servisa

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR

Ivica Vizir
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
Kontakt mobitel: +385 91 4531 488
E-mail: i.vizir@apis-centar.com

Vanjska prodaja

Power, Industry, Water

APIS CENTAR Zagreb

Vlado Hranj
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
Kontakt mobitel: +385 91 6531 486
E-mail: v.hranj@apis-centar.com

Vanjska prodaja - Hydropower

APIS CENTAR Zagreb

Hrvoje Gazić
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: h.gazic@apis-centar.com

Tehnička podrška prodaje

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR Zagreb

Karlo Brajković
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: k.brajkovic@apis-centar.com

Tehnička podrška servisa

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR Zagreb

Sanja Stipić
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: s.stipic@apis-centar.com

Financije i računovodstvo

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR Zagreb

Sanja Dimitrov
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: s.dimitrov@apis-centar.com

Komercijala i logistika

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR Zagreb

Aida Jambrek
Kontakt telefon: +385 1 6531 485
E-mail: a.jambrek@apis-centar.com

Administracija

Power, Industry, Oil & Gas, Water

APIS CENTAR Zagreb

Darko Hranj

Darko Hranj

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Leon Šprem

Leon Šprem

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Nikola Klemar

Nikola Klemar

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Karlo Mokrović

Karlo Mokrović

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Bruno Negovec

Bruno Negovec

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Mario Čukman

Mario Čukman

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb

Alen Popović

Alen Popović

Servisni tehničar

APIS CENTAR Zagreb